Cięcie metali warszawa, laserowe, wodą, grawerowanie

Znaczenie technologii skrawania materiałów. Tlenem, plazmą, laserem, strumieniem wody—wszystkie mają swoje miejsce w nowoczesnym zakładzie. Narzędzia Do Obróbki Metalu?
To pytanie, o którym wszyscy mówią metal rękodzielniczych świecie: jaka technologia cięcia metalu ma największy sens? Niestety, odpowiedź na pytanie nie może być pokryte jednym prostym wnioskiem. Odpowiedź zależy od ciętego laserem metalu, grubość blachy, jak klient określa jakość cięcia blach, i jak szybko praca powinna być wykonana.

Cięcie metalu warszawa, który zakład wykona pracę jak należy?

Z tak wielu zmiennych, że wytwarzanie metalu kierownik sklepu, aby zrobić, gdy on szuka uczciwego porównania technologii? Producenci maszyn rozumiem, zamieszanie z którymi mogą zmierzyć się producenci, a więc bezpośrednie porównanie technologii laserowego cięcia blachy metalu sprawia, że wiele sensu. Same części zamiennych, tych samych skryptów kosztów, i różne wyniki—wszystkie zaprojektowane, aby dać producentom konstrukcji stalowych bardziej wyraźny obraz.

Zasady dla porównania
Prostokątna płyta wewnętrznego otwory na kciuki
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ WIDZENIA
Składał się z dwóch części, dobranych do cięcia wodą metalu porównanie. Część a (patrz rys. 1) była prostokątne płytki z trzema wewnętrznymi otworami. Część B (patrz rys. 2) była gwiazdka z wewnętrznym otworem.

Obie części zostały wycięte z miękkiej stali i aluminium o różnej grubości: 16 kaliber (0.060 w.), 1/2 w. 1 w.

Na podstawie tego porciecie-plazma-i-laseroweównania, koszty eksploatacji są zawarte materiały eksploatacyjne, gaz, energię elektryczną, a także konserwacja. Koszty pracy nie zostały uwzględnione, ponieważ płace znacznie różnią się w USA

Nakłady inwestycyjne zostały podzielone na dwa różne scenariusze: dwa lata wynajęcia przy 2000 godzin pracy w roku, który obejmuje jedną zmianę, a sześć-letnia umowa najmu na 6000 godzin w roku, który obejmuje trzy zmiany, 24 godziny na dobę, wykres. Obie najmu zostały obliczone z 8 procent.

cięcie laserem blach warszawa jakie są ceny i jakość usług?

Wykorzystywane technologie w porównaniu
Część schemat wewnętrznego otworu koła
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ WIDZENIA

Ryż. 2
Część B wymaga znacznie bardziej precyzyjne nacięcia po 60 – do 120-calowy arkusz.

Tlenowo-paliwową, plazmą, laserem i strumieniem wody cięcia laserowego w Warszawie technologie zostały wykorzystane w tej cięcie metalu porównanie.

Cięcia Tlenowego. Przy tym sposobie cięcia lasowerowe blach metali, palniki są używane do nagrzewania metalu do rozpalania temperatura. Przepływ tlenu, który uczy się na metal reaguje z metalem w procesie chemicznego utleniania stali i wysadzić go z dala, aby utworzyć widok przekroju. Ciepło jest w rzeczywistości produktem ubocznym procesu.cięcie wodą blachy laserem warszawa. Cięcia tlenowego jest stosowany głównie do cięcia stali miękkiej o grubości 3/8 cala. do 12 V. Technologia nie jest praktyczne dla aluminium lub stali nierdzewnej, ale mogą być wykorzystane do tytanu. cięcie wodą warszawa

Technologia ta ma bardzo duże strefy wpływu ciepła w porównaniu z innymi technologiami laserowymi  cięcia blach metalu i nie są tak dokładne, jak zwykle, ± 0.0625 do ±0.125 w., pomimo starannej kontroli procesu może prowadzić do znacznie bardziej rygorystyczne parametry tolerancji.

Cięcie cienkiego aluminium czujnika blachy
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ WIDZENIA

Ryż. 3
Korzystając z sześcioma głowicami tnącymi, cięcia wodą tlenowego znacznie poprawia jej częścią efektywności produkcji. Zamiast produkować jednej części w 212 sekund, sześć części mogą być dokonywane w tym samym czasie. (Tlenowo-paliwowciecie-metali-warszawaą 6 na rysunku jest tlenowa system z sześcioma palnikami.)

Technologia znacznie się poprawiła w ostatnich latach z postępem technicznym. Szybki pochodniami w wyniku prędkości skrawania o 20% szybszy od poprzednich pokoleń. Wysokość sondy, sondy i regulacja sterowania CNC gazu rozcięcie oxyfuel operacji skutecznie działa.

Cięcie tlenem ma bardzo niski koszt—około stolicy 125,000 dolarów w ciągu jednej głowicą samochód—cena aby dodać kilka głowic tnących—aż osiem—to znacznie więcej, niż cena maszyny izolującymi głowicy. Ponadto, technologie automatyzacji mogą być dodawane, aby zapewnić możliwość automatycznego, obsługa multitorch.

Cięcie laserowe Plazmowe. Gdy gaz rozgrzewa się do bardzo wysokiej temperatury, to jonizacji. W tej chwili, elektrycznie przewodzący, zjonizowany gaz można nazwać plazmą.

cięcie wodą warszawa jaki zakład jest najlepszy?

Przy wysokiej prędkości strumienia plazmy, Dostarczane w workpiece metalu, łuku elektrycznego są dostarczane z nim. Ciepło łuku rozpuszcza cięty metal, a strumień zjonizowanego gazu wieje stopiony metal.cięcie laserem warszawa cennik. Dla porównania, o wysokiej gęstości systemów plazmowych, znany również jako wysoki-definicja systemów, zostały wykorzystane. Technologia ta daje znacznie lepiej wyciąć na metal, ponieważ najnowsze technologie dysze drastycznie zawęża łuku, aby dostarczyć dużo więcej gęstości energii.

Cięcia laserowego porównanie blach
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ WIDZENIA

Ryż. 4
Maszyny do cięcia laserem blachy wymaga mniej czasu do obróbki części B, w porównaniu z czasem obróbki dla części A.

Cięcie plazmowe może zapewnić różne prędkości skrawania i jakości, w zależności od materiału, kotor trzeba ciąć, grubość materiału, jakość cięcia potrzeby i prędkości skrawania jest wymagane. Możliwość zdobyć prądu maszyny, od 30 do 260, oferuje takiej elastyczności.

Zasada jest prosta: im więcej siły rzucić na niego, tym szybciej w zależności od wymagań-pokroić na metal. Prędkości skrawania mniej wpływa na grubość materiału, niż inne procesy. W rzeczywistości, cięcie plazmowe jest skuteczne dla aluminium, szczególnie Grubego aluminium.

Bo cięcie plazmowe nie jest tak dokładny, jak inne urządzenia obróbki technologii, może się okazać, że nie jest w stanie zapewnić szereg funkcjonalnych otworów. Im szerszy Szerokość cięcia wpływa na określenie części. Dlatego technologii często w parze z wykrawania narzędzia. Jednak, o wysokiej gęstości plazmy mogą wydawać tolerancje ±0,010 cala. w ±0,015 cala. w starannie kontrolowanych procesów.

zaklad-ciecie-metaliCięcie plazmowe CNC, co można umieścić wiele z tych korzyści kosztować od $150,000 $300,000 za samochód. Automatycznego przetwarzania materiału dla tych cięcia plazmowego, jak również.

Cięcie strumieniem wody ma cięcie laserowe blach wybory
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ WIDZENIA

Ryż. 5
Dwóch lat w dzierżawę parametr definiowany jako wynajmu nr 1, sprawia, że cięcia strumieniem wody i laserem, niezarejestrowanych wyborów do cięcia grubych wersjach udział w aluminium.

Cięcie Laserowe. Rezonator laserowy emituje małą rozbieżnością wiązki światła o określonej długości fali, co, kiedy skupia się na mały spot, jest w stanie ciąć metal. Większość cięcie laserowe maszyny znaleziono w metal rękodzielniczych sklepy są zasilane od rezonatora i CO2 w zakresie mocy od 1,5 kw do 6 kw.

wycinanie laserowe warszawa Ile kosztuje w stolicy?

W tym samym czasie lasery zostały ograniczone do cięcia cienkiej blachy w Warszawie. Jednak, ze względu na pojawienie się bardziej zaawansowanych rezonatorów laserowych, lasery są często używane, aby zmniejszyć znacznie grubsza stały się zazwyczaj do 1,5 cala. W 4-kw lasera, maszyna do cięcia wykorzystane do tego porównania było mało problemów wyciąć stalowe i aluminiowe części, za wyjątkiem jednego. Maszyna nie była w stanie przetworzyć 1-w. aluminium ze względu na jego wysoką zdolnością odbicia, zwłaszcza w porównaniu z bardziej zaawansowanymi 5000 lub 6000 serii aluminium.

Automaty do cięcia laserowego są popularnym wyborem w produkcji sklepy, ponieważ mogą one przechodzić z jednego metalu w drugi dość szybko i może obsługiwać różne grubości z prostą zmianę ostrości. Lasery mają również bardzo mała strefa wpływu ciepła, dlatego, że laser może być bardzo skoncentrowani.

Koszty eksploatacji lasera rozcięcie oxyfuel
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ WIDZENIA

Ryż. 6
Koszty eksploatacyjne do cięcia laserowego i cięcia tlenowego są małe dla części tnącej w stali.

Technologia cięcia laserowego kontrola poprawiła, co sprawia, że zarządzanie procesem cięcia jest znacznie łatwiejsze. Głowice regulacja w celu utrzymania stałej wysokości podczas cięcia. grawerowanie laserowe warszawa Automatycznie zmienia się po wprowadzeniu nowego materiału. Stała długość promienia jest obsługiwane na niektórych maszynach z „latającą” optyką, pomagając dostarczyć szeregowej cięcia. Pomoc dostawy gazu dostosowuje jak laser przemieszcza się do następnego паллету. Większość systemów są dostarczane z podstawowym urządzeniem automatycznej wymiany palet, pozwalając operatorom na etap następny arkusz przy cięciu trwa na innym arkuszu.

Artykuł został znaleziony wpisując:

cięcie laserem warszawa
grawerowanie laserowe warszawa
cięcie wodą warszawa
laserowe cięcie blach
wycinanie laserowe warszawa
cięcie laserowe warszawa
laserowe cięcie blach warszawa
cięcie metalu warszawa
cięcie laserem warszawa cennik
cięcie laserem plexi warszawa
cięcie blachy laserem warszawa
cięcie metali warszawa

We will be happy to hear your thoughts

Zostaw komentarz